Infotheek Headlines – Mei 2016

  • Kleurboek ‘lekker kleuren’ door 1e jaars studenten van de allround dtp opleiding :

lekkerkleuren_webversie     achterkant
gemaakt door Lisanne Kist                gemaakt door Eren Gülmez

 

Bezoek V2A aan het Radiolab in de OBA

oba 2Onze leerlingen van V2A hebben 17 mei meegedaan aan het Radiolab van de OBA in samenwerking met Radio Amsterdam FM. Zij spraken met elkaar in een echte radio-uitzending over media in 2056 onder leiding van presentatrice Marjolein Vrijling. De uitzending is vanaf dinsdag 24 mei om 12 uur te beluisteren via AmsterdamFM.nl online of via 106.8 op de radio. Gaat dat horen!

oba 1

Daarnaast zijn zij in gesprek gegaan met  kunstenaar Herman Zonderland over zijn werk op de tentoonstelling Volksvlijt 2056, dat een onderdeel was van het Radiolab.  Het was een topdag en onze leerlingen hebben een mooie prestatie geleverd op het gebied van onder andere spreken, luisteren, informatie verzamelen en argumenteren.

 

ik ben 17

Infotheek Special: IK BEN ZEVENTIEN

 

 

 

 

grafische werkersInfotheek Special: Voor de Grafische werkers 1943/1947

 

 

 

 

logoinfokopie Nieuwsbrief Nr. 109 – Mei 2016